Tarot Falinda Ask

Tarot Falında Aşk Açılımı Nasıl Olur?

Tarot falı, insanlık tarihinin en eski gelecek okuma yöntemlerinden biridir ve Orta Çağ’ın sonlarına doğru ortaya çıktığı tahmin edilir. Tarot falında aşk hayatınızla ilgili öğrenmek istediklerinizi size yine kartlar söyler. Bu kartlar toplam 78 tanedir ve iki ana bölümden oluşur. 22 karttan oluşan büyük arkana ve 56 karttan oluşan küçük arkana. Peki tarot falında aşk açılımı nasıl olur?

Tüm fallarda olduğu gibi tarot falında da aşk soruları birinci planda gelir. Herkes gelecekte evlenip evlenmeyeceğini, o büyük aşkı bulup bulamayacağını, sevgilisinin ona olan hislerini merak eder. Tarot falı da bu sorulara cevap vermeye çalışıyor.

Tarot falında aşk açılımı nasıl bakılır?

Öncelikle sakin ve sessiz bir ortam yaratılmalıdır. Kartları okuyacak kişi ile tarot falına baktıran kişinin yalnız olması daha uygundur. Belki hafif bir müzik, birkaç mum ve loş bir aydınlık ortama ahenk katacaktır. Ayrıca kişilerin moda girmesi için de mükemmel bir ambiyans sağlanmış olur.

Kartlar karıştırıldıktan sonra sol elle ayrılır. 6 adet kart seçilir ve aşağıda görüldüğü gibi dizilir.

Tarot falinda ask kartlari

Bu bir altılı açılımdır. Şimdi bu kartların ne anlama geldiğini anlatalım.

Tarot falında aşk kartları ne anlama gelir?

  1. Kart: Birinci kart, sizi temsil ediyor. İçinde bulunduğunuz ilişkiye dair hislerinizi, bakış açınızı kısacası kendinizi bu kartta görebilirsiniz.

 

  1. Kart: İkinci kart, partnerinizi temsil ediyor. Onun size karşı olan duyguları ve davranışları hakkında bilgi veriyor. Ayrıca ilişkiye dair beklentilerini de bu kart sayesinde öğrenebilirsiniz.

 

  1. Kart: Üçüncü kart, bir bağlantı kartıdır. Sizi birbirinize bağlayan ortak özelliklerin neler olduğunu söyler.

 

Tarot fali

 

  1. Kart: Dördüncü kart, ilişkinizin gücünü gösterir. Ayrıca ilişkinizi koruyan ve sizi bir arada tutan şeyin ne olduğunu söyler.

 

  1. Kart: Beşinci kart, ilişkinizin zayıf yönlerini gösterir. Beraberlikteki eksiklikler açığa çıkar. Bu kart ayrıca ilişkinizi geliştirmek ve iyileştirmek için neler yapmanız gerektiğine dair de bilgiler verir.

 

  1. Kart: Altıncı ve son kart ise “gerçek aşk” kartıdır. İhtiyacınız olan şeye dair ipuçları verir. Ayrıca ileride ilişkinizin başarılı olup olmayacağını gösterir. Eğer tehdit oluşturan bir unsur varsa bunun ne olduğunu söyler.

 

Tarot falında aşk, en çok yorumlanması istenen konudur. Soruların çoğu buradan gelir. İnsanların sevgi ve aşk ihtiyacı devam ettiği sürece de böyle olacaktır. Elbette aşk tek kişilik bir oyun değil; kartlar ne söylerse söylesin, gözü kapalı inanmamak en doğrusu.

Kart görseli: tarotprophet

Önerilen Yazılar