Bugun icin tarot fali

Tarot Kelt Açılımı Nasıl Yapılır?

Tarot falı, Orta Çağ’dan günümüze kadar ulaşan kehanet yöntemidir. Çeşitli şekillerde ve konuya göre kartlar açılıp okunur. Günümüzde tarot falı bakarken en çok kullanılan dağıtma yöntemi ise Kelt açılımı olarak bilinir. Tarot Kelt açılımı karışık gözükse de bu yöntem yıllardır kullanılmaktadır. Diğer bir deyişle bu karışıklık insanlara çekici gelir ve oldukça popülerdir.

Fal sırasında tarot Kelt açılımı nasıl okunur?

Tarotta 10 kartla açılan fal çeşidine Kelt yöntemi ya da Keltlik çaprazı açılımı denir. Bu aynı zamanda en çok bilinen ve tercih edilen tarzdır. Tıpkı diğer açılımlarda olduğu gibi tarot Kelt açılımı konusunda da en büyük etken okuyucudur. Onun kartları okurken kurduğu bağ ve olaylar arasında kurduğu muhakeme gücü çok önemlidir.

Kelt yöntemi, çok yönlü pozisyonları ve kombinasyonlarıyla, tarot baktırmada en etkili türdür. Odak noktası sizin seçtiğiniz konudur ancak dış kaynaklardan nasıl etkileneceğinizi de öğrenirsiniz.

Tarot Kelt acilimi

Bugün için tarot falı bakarken dağıtılan keltlik çaprazındaki kartların anlamı

1.Kart: Mevcut durumunuz hakkında bilgi verir. Ruh haliniz, sizi saran koşullar.

2.Kart: 1. kartın hemen karşısında çapraz olarak yer alan bu kart, size neyin yardımcı olduğunu ya da size neyin engel olduğunu / sizi tutan şeyin ne olduğunu gösterir.

3.Kart: Bu kart, bilinçaltını ele alır. Gizli etkenler. Kalbiniz sizden habersiz gerçekte ne istiyor? Bilmediğiniz ve farkında olmadığınız bu etkiler, günlük hayatınızda tahmin ettiğinizden fazla bir güce sahiptir.

4.Kart: Bu geçmiş kartıdır. Geçmiş olaylar ve sorunlar, gerçekten geçmişte kaldı mı, sizi şu an nasıl etkiliyor? Kötü bir geçmiş, mevcut durumunuzu olumsuz yönde etkilerken iyi bir geçmiş hayatınıza bilmediğiniz bir ilham veriyor olabilir.

5.Kart: Bu kart arzularınızı ele alır. Şu an hayatınızda sizin için en değerli olan şey ne? Hedefleriniz neler? Tüm enerjinizle nereye odaklanıyorsunuz. Bu kart, var olan enerjinizi nasıl kullanmanız gerektiği hakkında bilgi verir.

Tarot, Keltlik caprazi

6.Kart: Bu kart bir projektör olarak düşünülebilir. Nereye gidiyorsunuz? Hangi yolu izliyorsunuz? Eğer bu kart, yolda negatif bir enerji olduğunu söylerse, ondan korunmak için ne yapmalısınız? Hayatınızın rotasını değiştirmek için ne yapmalısınız?

7.Kart: Bu kart sizin tavırlarınızı yansıtır. Kişiliğiniz hakkında bilgi verir. Davranışlarınızı, düşüncelerinizi ve gayelerinizi temsil eder.

8.Kart: Bu bir enerji kartıdır. Sizi çevreleyen insanlardan ne çeşit bir enerji aldığınızı gösterir. Onlar sizin için yararlı mı? Bu sorunun cevabını size söyler.

9.Kart: Bu, tehlike ya da fırsatlara karşı bir uyarı ya da ilham kartıdır. Mevcut durumun farkında olmanız için size yardımcı olur. İhmal etmemeniz gereken detaylar hakkında ipucu verir.

10.Kart: Sonuç kartıdır. Mevcut enerjinize dayanarak, 5. kartla güçlü bir bağı olmalıdır. Kartlar ne diyor? Enerjiler birbirini tamamlıyor mu yoksa birbiriyle çatışıyor mu?

Peki tarot falında aşk açılımı nedir, kartlar nasıl dağıtılır, hangi kart ne anlama gelir?

Tarot falının yanı sıra, günlük burç yorumu almak, doğum haritanızı çıkarmak veya avuç içi çizgilerinizin anlamlarını öğrenmek istemez misiniz? Öyleyse, Astral Coach mobil uygulamasını hemen indirin. Uzman astrologlarımızın geleceğinize ışık tutacak yorumları App Store ve Google Play‘de sizi bekliyor.

Önerilen Yazılar