Hakkımızda

Türkiye’nin en hızlı büyüyen bilişim şirketlerinden biri olan Teknasyon Yazılım olarak, mobil uygulamalar geliştiriyor, aynı zamanda GSM sektöründe altyapı sağlayıcı olarak hizmet veriyoruz. Sürdürülebilir servisler/uygulamalar üretmeye odaklanarak Facebook ve önde gelen GSM operatör iş birlikleri ile hazırladığımız projelerle sektörde öncü olmaya devam ediyoruz.

Kendi alanında Türkiye’nin dünyaya açılan yüzü olan Teknasyon Yazılım’ın, yenilikçi bakışa sahip, büyük bir ekiple yaratıcı çözümler ortaya çıkararak ürettiği uygulamalar 2014 yılında global pazarda yerini aldı ve 2017 yılında zirveye yükselerek Apple Store ve Google Play Store’da, Brezilya’dan İtalya’ya, İspanya’dan Hindistan’a kadar 157’den fazla ülkede, 49 farklı dilde80 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı.

2017 yılında 22 yeni uygulama geliştirdik. Kendi stüdyomuzda 620 yeni reklam filmi çektik. Yıl boyunca toplam 579.834 reklam kampanyası oluşturduk ve oluşturduğumuz kampanyalar 4 milyardan fazla kez görüntülendi. Sadece bir yılda pazarladığımız uygulamalar 66 milyon kişi tarafından indirildi.

Astroloji uygulamamız Astral Coach, 900’den fazla hava yolu şirketinin uçak biletlerini karşılaştırarak satın alma hizmeti sunan Uygun Fiyat, oyun şirketimiz Panteon, hava durumu uygulamamız Weather Alarm gibi ürünlerimiz ile başarı grafiğimiz yükselmeye devam ediyor. Turkcell Sim Menü altında yer alan servislerimizle kendi alanında uzman olan ünlü isimleri abonelerle buluşturuyoruz. Güçlü teknik alt yapımızın yanı sıra yerel ve global pazarda farklı operatör servisleri için kullanılan teknolojilere uygun, yüksek performanslı mobil ürünlerimiz ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Dinamik, yaratıcı, etkin ve her biri kendi dalında uzman yetenekleri aynı çatı altında toplayan Teknasyon Yazılım olarak farklı konumlardaki dört ofisimiz ve 150’nin üzerinde çalışanımızla büyümeye ve işlerimizi büyütmeye devam ediyoruz.