Astrolojinin ev dekorasyonuna etkileri

Astrolojinin Ev Dekorasyonuna Etkileri Nelerdir?

Astroloji hayatınızın yönünü belirlerken size yardımcı olmak, yolunuzu ararken kaybolmanızı önlemek isteyen bir kılavuz. Onun, yaşamın her alanı hakkında tavsiyeleri var. Bunlardan biri de dekorasyon… Astrolojiyi sadece işinizi, eşinizi seçerken kullanabileceğinizi düşünmeyin. Zamanınızın çoğunu evde ya da ofiste geçiriyor olabilirsiniz. Sizi çevreleyen duvarların rengi elbette önemli, eşyalar da bir o kadar üzerine düşünülmesi gereken materyaller. Bu konuda kararsız kalmış olabilirsiniz, bir değişikliğe ihtiyacınız olduğunu hissediyorsanız ya da yeni bir dekorasyon işiniz varsa, renkler konusunda astrolojinin ev dekorasyonuna etkileri adına bu yazı size yardımcı olacak.

Astrologlar, evinizin dekorunda hangi renkleri seçeceğinizi söylüyor

Bir odaya doğru yürüdüğünüzde, kendinizi oraya ait hissetmek ne demektir? Aslında herkesin yaşadığı alanda hissetmek istediği budur. Ama bu çok kolay bir iş değil, bazen gerçekten zorlanabilirsiniz. Özellikle yanlış renkler hata kabul etmez. Neyse ki bu süreci sizin için kolaylaştıracak bir yol var. Astrologlar, yıldızlara bakarak, sizlere evinizin dekoru için hangi renkleri seçmeniz gerektiği konusunda yardımcı oluyor.

Güneş burcunuz, sizi diğerlerinden ayıran tüm özellikleri ve tuhaflıkları temsil ediyor. Kıyafetlerinizde kullandığınız renklere dikkat ediyor fakat konu yaşadığınız yer olunca o kadar hassas davranmıyorsanız yanlış yoldasınız. Eğer yaşam alanınızda renk uyumunu yakalar, kozmik yapınızı yansıtırsanız, çok daha rahat olacaksınız ve bulunduğunuz yerde kendinizi patron gibi hissedeceksiniz.

İşte astrolojinin ev dekorasyonuna etkileri üzerine düşünen astrologlara göre burcunuzun ev dekorasyonunda kullanması gereken renkler şöyle:

Koç: Kırmızılar, sıcak ve parlak pembeler, portakallar, altın renkleri.

Boğa: Kahverengi tonları, kremler, toprak tonları, maviler, yeşiller ve pastel tonlar.

İkizler: Yeşilin açık tonları, portakal rengi, limon yeşili ve kanarya sarısı.

Yengeç: Beyazın tonları, gümüş, açık maviler, lavanta, vintage ve pastel renkler.

Aslan: Altın rengi, sarı, pas rengi, turkuaz ve bordo.

Başak: Boz kahverengi, hardal, keten beyazı ve lacivert.

Terazi: Soluk pembe, lavanta, bebek mavisi ve gri.

Akrep: Siyah, kan kırmızısı, mürdüm moru, kırmızı ve prusya mavisi.

Yay: Nötr renkler, yeşil, mürdüm moru, kırmızı, pas rengi ve turkuaz.

Oğlak: Lacivert, avcı yeşili, beyaz, gri ve koyu kırmızı.

Kova: Turkuaz, elektrik mavisi, gümüş ve menekşe rengi.

Balık: Deniz köpüğü yeşili, açık lavanta, mavinin tonları, şeftali ve gümüş.

Önerilen Yazılar