burcunuza gore giyim rehberi

Burçların Giyim Tarzı Nasıl Olmalı?

28/09/2018, Öznur Arslan

Burcunuza göre giyim tarzınızı belirlemek mümkün mü? Elbette! Katıldığınız ortamlarda fırtına gibi esmek için giyim tavsiyelerimize kulak verin ve bir Koç gibi cesur, Balık gibi romantik ya da Kova gibi sıra dışı stillere imza atmaya hazırlanın. Burçların giyim tarzı hakkında verdiğimiz tüyoların işinize yarayacağına eminiz.

İşte burçların giyim tarzı!

Koç burcu stili: Kırmızı hükümdarlığı

burçların giyim tarzı
Enerjik bir Koç burcuysanız ve burçların giyim tarzı konusuna ilgiliyseniz, canlı renkler ve dinamik stillerden ilham almayı deneyin. Özellikle kırmızı bir triko kazağı yüksek belli bir jean ile kombinleyip metropollerde nefes kesebilirsiniz.

 

Boğa burcu trendi: Floral

Boğa burcu stili
Bir Boğa’nın moda dünyasını çiçek desenler, kaliteli kumaşlar, şık ve rahat stiller oluşturuyor. Siz de rahatlığınızdan taviz vermeden kendi tarzınızı yaratmak istiyorsanız uzun ya da kısa, çiçeklerden ilham almış bir elbiseyi, maskülen bir kot ceket ile tamamlamayı deneyin.

 

İkizler’in stil kodu: Renkli

burcunuza gore giyim

Thriftsandthreads

Bir İkizler olarak eğlenceli dünyanızı stilinize yansıtmaya çalışın. Adeta renkleri dans ettiren İspanyol tavırlı fırfırlı bir elbise ya da pantolonla ezber bozan tarzınızı ortaya koyabilir, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Yengeç’in retro görünümü


Bir Yengeç olarak popüler bir stile imza atmak istiyorsanız duygularınızı imajınıza yansıtmayı deneyin. Bunun için omuzları düşük lacivert bir elbiseyi, pastel tonlarından bir kemerle kombinleyip harika bir retro ve romantik görünüm kazanabilirsiniz.

Aslan’dan lüks alarmı


Burcunuza göre giyim tarzınızı belirleyip muhteşem bir stile imza atabilirsiniz. Bunun için lüks, bronz ve etkileyici parçalara öncelik vermelisiniz. Işıltılı, leopar desenli bir elbiseyi büyük aksesuarlarla kombinleyip çevrenizdekilere “İşte bu!” dedirtebilirsiniz.

 

Başak burcuna göre giyim tarzı

basak burcu stili
Tipik bir Başak burcuysanız, modayı yakından takip eden ve klasikten hoşlanan birisiniz. Öğrendiğiniz ve beğendiğiniz şeyleri stilinize yansıtıp çevrenizdeki tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Bunun için belden kuşaklı ekose bir elbiseyi kırmızı bir çanta ve babetle kombinlemeyi deneyin.

 

Terazi’nin sade şıklığı

vivaluxuryblog

Sade ve asimetrik kesimli kıyafetlerle burcunuza uygun bir kombin yaratabilirsiniz. Bunun için siyah deri pantolonu boğazlı triko bir kazak ve botlarla kombileyebilirsiniz. Böylece harika bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

Akrep’in siyah tutkusu
                                         chrisellelim

Bir Akrep’in gizemli ve çekici görüntüsünü bilmeyen yok. Bunu ortaya çıkarmak için siyah desenli bir maksi elbiseyi hafif topuklu ayakkabılarla kombinlemek size çok yakışacaktır. Öte yandan eğlenceli hayvan desenleri de kıyafetlerde ilginizi çekebilir.

Yay’da stil ve macera bir arada!

yay burcu stili
Yay burcuysanız sokakların en gizli köşelerinden öğrendiğiniz kombinleri stilinize yansıtmayı deneyin. Bu içinizdeki özgür ruhu ortaya çıkarırken, çarpıcı bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Örneğin etnik desenli mini eteği, uzun bir hırka ve fötr şapka ile kombinlemek güzelliğinize güzellik katacaktır.

Fotoğraf: chiaraferragni

 

Oğlak burcu stili: Klas görünüm

c.phraph

Ne giyerseniz giyin hepsini harika bir şekilde taşıdığınızı herkes biliyor. Ancak en orijinal, otantik, nostaljik parçaların içinde çok daha çekici göründüğünüz kesin! Boğazlı bir kazağı havuç pantolonla kombinleyip harika bir görünüm kazanabilirsiniz.

 

Kova’nın karanlık bohem tarzı

peaceloveshea

Bir Kova olarak sıra dışı yapınız moda dünyasında da etkisini gösteriyor. Bohem, hareketli ve uzay çağını anımsatan her parçayla eşsiz bir stil yakalayabilirsiniz. Yüksek bel, salaş ve siyah bir pantolonu yine siyah bir kazakla kombinleyip harika görünebilirsiniz.

 

Balık’ta sadelik alarmı!


Bir Balık gibi romantik ve cazibeli görünmeniz mümkün. Bunun için tek parça, sade ve pastel tonlardan oluşan parçaları tercih etmelisiniz. Sanki üzerinizde yokmuş gibi hissettiren uçuşan bir elbisenin için muhteşem görünebilirsiniz.

Önerilen Yazılar