Cift hayat cizgisi

Çift Hayat Çizgisi Ne Anlama Gelir?

Çift hayat çizgisi nadiren de olsa bazı insanlarda görülür. El çizgileri ve bunların uzunluğu, derinliği veya başka özellikleri, el falının temelini oluşturur. Ancak bu çizgileri belirli kalıplara sokmak yanlıştır. Çünkü çizgiler, kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Hayat çizgisi, baş parmağın altından başlayıp bileğe doğru uzanan bir çizgidir. Yaşama gücünü, sağlığı, hayat uzunluğunu ve canlılığı temsil eder. Peki, bazı insanlarda yer alan çift hayat çizgisi ne demektir? Şimdi biraz bu konuya bakalım.

Cift hayat cizgisi

Çift hayat çizgisi kaç çeşittir?

Genel olarak hayat çizgisi uzun, kısa, kalın ya da ince olabilir. Ancak bu her zaman, herkeste aynı değildir. Hayat çizgisi bazen bir aralık verip yoluna devam eder. Bazen iki hayat çizgisi, birbirine paralel olarak avuç içinde bir yarım daire şeklini alır. Genellikle iç bölümdeki çizgi biraz daha kısa, dış taraftaki ise daha uzundur. Bazen hayat çizgisi, Satürn çizgisi ise birleşir. Kader çizgisi de denilen bu çizgiyle hayat çizgisi birleşip tekrar uçlarından ayrılabilir. Şimdi bu farklı şekillerin ne anlama geldiğine bakalım.

Kırık hayat çizgisi: Korkmayın! Bu yaklaşmakta olan bir ölümü ifade etmiyor, endişelenmeyin. İkiye ayrılmış bir hayat çizgisi, o insanların yeteri kadar dinlenmediğini anlatır. Onlar sürekli çalışırlar, kendileri ile yarış halindedirler. En büyük rakipleri kendileridir. Başarı odaklıdırlar ve yorulmak bilmezler. Aslında arada bir ne yaptıklarına bakmaları gerekmektedir. Bir işten diğerine koşma eğiliminde olup elde ettikleri başarının mutluluğunu yaşayamazlar. Yani birçok işkolik, kırık hayat çizgisine sahiptir diyebiliriz. Onlara tavsiyemiz arada sırada ayaklarını uzatıp ânın tadını çıkarmaları…

Cift hayat cizgisi

Çift hayat çizgisi: Paralel haldeki iki hayat çizgisine sahip insanların biraz şanslı olduklarını söylersek yanlış olmaz. İkinci bir hayat çizgisi, o kişinin ailesinden destek alacağına işarettir. Bu insanlar için gelecekleri korkutucu değildir. Gelecek kaygıları pek fazla yoktur ve bu yüzden çok fazla iş ya da sektör değişikliği yapabilirler.

Ekstra bir hayat çizgisine sahip bu insanlar için “risk sever” diyebiliriz. Yeni durumlar için endişe duymazlar, kendilerine olan güvenleri tamdır. Aile içinde geçmişten gelen yüksek güven, hayatlarının devamında da onların yanındadır. Gençken, ailelerinin onlara verdiği büyük değer, gelecekte de onları bırakmaz.

Kader ve hayat çizgisinin birleşmesi: Bazı ellerde kader çizgisi ile hayat çizgisi kesişebilir. Bu durumda, o kişinin bir hayat amacı aradığı söylenebilir. Bulamadıkları yerde ise en büyük amaçları kariyerleri olur. Tüm zamanlarını ve enerjilerini işlerine adamışlardır. Mesleklerinde elde ettikleri başarılar, onların tek mutluluk kaynağıdır.

Önerilen Yazılar