Apollon cizgisi

El Falında Apollon Çizgisi Ne Demek?

Apollon çizgisi, yüzük parmağı ile bilek yönünde bulunan ve diğer çizgilere oranla daha kısa bir çizgidir. Güneş çizgisi de denir. Eğer kişinin avucunda güneş çizgisi yoksa; bu, o kişinin çok fazla yetenekli olmadığı anlamına gelir.

Bu çizgiye aslında başarı çizgisi de denir. Çünkü bu çizgi, başarıya ulaştıracak yeteneği, bunun yanında popülerliği de gösterir. Genel olarak uzun bir Apollon çizgisi daha iyi bir anlama gelir. Eğer kader çizgisi olumlu bu çizgi zayıfsa; başarıyı elde etmek zor olacak denebilir.

Apollon çizgisi nasıl yorumlanır?

Apollon çizgisi avucun ortasında bitiyorsa: Sanatla ilgileniyorsanız, uzun ve yıldırıcı mücadelelerden sonra bu alanda şöhrete kavuşabilirsiniz demektir.

Hayat çizgisiyle birleşerek son buluyorsa: Sanatla ilgili yeteneklerinizin, kazanç sağlamaya yarayabileceği anlamına gelir.

Kalp çizgisinin üzerinde veya yakınında son bulursa: Yaşlılıkta başarı kazanacağınız anlamına gelir.

Ay tepesinde bitiyorsa: Başarı işaretidir.

Çok net ve belirgin ise: Mutluluk işaretidir.

Belirsiz ve kısa ise: Sanatsal çalışmalarınızın maddi açıdan kazançlı olmayacağı anlamına gelir.

Apollo line

Uzun ve çukur, avuca uzanır şekilde ise: Kötü eğilimlere işarettir.

Apollon tepesinin aşağısından başlıyorsa: Ömrünüzün ikinci yarısından sonra başarılı olacağınız anlamına gelir.

Apollon çizgisini evlilik çizgilerinden biri kesiyorsa: Sanat yeteneklerinden para kazanılamayacağı anlamına gelir.

Düz değil eğri ise: Sanat yeteneğinizi yanlış yerlerde değerlendireceğiniz için maddi anlamda kazanç sağlayamayacağınız anlamına gelir.

Apollon çizgisinin yanında pek çok ince çizgi varsa: Değişik alanlarda çalıştığınız için başarısız olacağınız anlamına gelir.

Kesintili ise: Önemsiz başarısızlıklara yorumlanır.

Apollon çizgisinden ayrılan bir dal Merkür tepesine uzanıyorsa: Para kazanma hırsı yüzünden gerçek yeteneğinizi gösteremeyeceğiniz anlamına gelir.

Apollon çizgisinden ayrılan dal, zeka çizgisiyle birleşiyorsa: Şiir, roman, öykü ve oyun yazarlığı alanında da yeteneklere sahip olduğunuza işarettir.

Apollon çizgisinden ayrılan bir dal Satürn tepesinde son bulursa: Maddi ihtiyaçlar nedeniyle sanatsal çalışmalarınızdan para kazanamayacağınız anlamına gelir.

Başlangıç noktasında çatal oluşturuyorsa: Şöhret sizi bulacak demektir.

Çizgi üzerinde adacık varsa: Geçici sıkıntılara yorumlanır.

Apollon çizgisinin Satürn tepesine isabet eden kısmında bir “yıldız” varsa: Ünlülük işaretidir.

Üzerinde bir “yuvarlak” varsa: Maddi bakımdan sıkıntıya yorumlanır.

El fali

İki adet apollon çizgisi varsa: Eğer bu çizgiden elinizde iki tane bulunuyorsa, çok yönlü birisiniz ve başkaları tarafından tanınan birisiniz demektir. Ayrıca asıl mesleğinizin dışında başka becerilerinizin de olduğu anlamına gelir.

İkiden fazla apollon çizgisi varsa: İki, üç ya da dört ve daha fazla apollon çizgisine sahipseniz maddi anlamda şanssız olduğunuz anlamına gelir. Kazancınız, harcamalarınızı karşılamayabilir. Kâr ve zarar hesaplamakta iyi değilsinizdir. Paranızı nasıl yöneteceğinizi ve biriktireceğinizi öğrenirseniz mali problemlerinizi de çözebilirsiniz.

El falındaki Apollon çizgisi, yani güneş çizgisi hakkında bilgi aldınız. Peki, ya cebiniz? Gelecekteki maddi durumunuza işaret eden para çizgisi hakkındaki yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Hayatınızın her alanına dair ipuçları bu uygulamada

Yıldızların söylediklerine kulak verme zamanı! Uzman astrologlarımızdan gelen günlük burç yorumları ile el falı ve tarot falı sonuçlarınızı size söyleyen Astral Coach, cebinizdeki astroloğunuz olacak. Ayrıca doğum haritanızı çıkarabileceğiniz ve göz falı baktırabileceğiniz bu harika uygulama sayesinde, geleceğe daha hazırlıklı olacaksınız.

Astral Coach mobil uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden hemen ve ücretsiz indirebilirsiniz.

Önerilen Yazılar