El falinda cocuk

El Falında Çocuk Sayısı Görülebilir Mi?

El falı karakterimiz, geleceğimiz, kaderimiz hakkında bize yol gösteren bir kehanet çeşididir. Elin birtakım özellikleri ve avuç içindeki çizgilere bakarak tahminler yapılır. Peki el falında çocuk sahibi olup olamayacağımızı; kaç çocuk sahibi olacağımızı görebilir miyiz? Elbette el falı, çocuk konusu hakkında da çeşitli iddialarda bulunuyor.

El falında çocuk çizgileri nerededir?

Çocuk çizgileri küçük parmağın avuç içinde, yukarıdan aşağı doğru uzanan çizgilerdir. Çocuk sahibi olup olmayacağını merak edenler, küçük parmağın kökünde bulunan evlilik çizgileri ile birlikte bu çizgilere de bakabilir. Eğer aşk yani evlilik çizgisinden ya da çizgilerinden yukarı doğru uzanan küçük çizgiler varsa, bu kişi çocuk sahibi olacak demektir. Genellikle bu çizginin kadınlarda daha belirgin olarak yer aldığı gözlemlenmiştir; erkeklerde ise daha zayıftır.

El fali

Diğer yandan orta parmağın avuçla birleştiği yerde bir tepecik vardır. Satürn tepesi denen bu bölge gelişmişse kişi, cinsel yönden güçlü olacaktır ve çocuk sahibi olma şansı yüksektir. Bu bölgede küçük, çapraz çizgiler varsa, bu da kişinin çocuk sahibi alacağına delalettir. Ancak burada cinsiyet ya da çocuk sayısı hakkında bir bilgi yoktur.

El falında çocuk çizgileri cinsiyet hakkında da bilgi veriyor

Evlilik çizgisinden yukarı doğru uzanan çizgi eğer derin ve enli ise, erkek çocuğa; ince ve kısa ise kız çocuğa işarettir.

El falında çocuk sayısı, cinsiyet ve sağlık

Çocuk sayısını görebilmek için avucun içine doğru uzanan çocuk çizgilerinin iyi sayılması gerekir. Bu dikkat gerektiren bir iştir ve net bir sayı vermek zordur.

-Çocuk çizgilerinin sonunda çatallaşmalar varsa, kişinin ikiz çocuk sahibi olması mümkündür.

-Derin ve geniş çizgiler, erkek çocuk simgesidir.

-İnce ve dar çizgiler, kız çocuk simgesidir.

-El falında çocuk çizgileri kavisli ve çarpık ise, çocuklar fiziksel olarak dayanıksız olacak, sık sık hasta olacaklar demektir.

-Çocuk çizgilerinin sonunda bir ada varsa, çizgiler soluksa, çocukların iyileşme süreci zor geçecek demektir.

-Çizgilerin başında bir ada varsa, çocukların güçsüz ve çabuk hastalanan bir yapıları olacak demektir.

-Düz ve net çizgiler, çocukların sağlam bir bağışıklık sistemi ile fiziksel olarak güçlü bir yapıya sahip olacakları anlamına gelir.

El falında çocuk çizgileri bazı yorumculara göre, sadece biyolojik çocuğa sahip olmak anlamına gelmez. O kişinin önem verdiği, kendi çocuğu gibi sevdiği, maddi olarak bakımını üstlendiği bir ya da birkaç çocuğa sahip olacağı anlamına da gelir.

El falı ile ilgili ayrıntılı bilgilere hemen ulaşmak, tarot falı ve günlük burç yorumlarını almak ve doğum haritası çıkarmak için zaman kaybetmeyin. Kişisel astroloji uzmanı Astral Coach mobil uygulamasını cihazınıza App Store ve Google Play‘den indirerek uzman astrologlarımızın yorumlarından yararlanın.

Önerilen Yazılar