El Falinda Evlilik

El Falında Evlilik Çizgisi Nerededir?

El ve avuç içindeki çizgiler bize karakterimiz, hedeflerimiz ve kaderimiz hakkında bilgiler verir. Bunlardan en merak edileni de elbette el falında evlilik çizgisi ve nerede olduğudur. Bu çizgi aşk ya da gönül çizgisi olarak da yorumlanabilir.

Evlilik çizgisi her zaman tek bir çizgiden oluşmaz, birden çok çizgi hâlinde de bulunabilir. Sadece evlilik değil, kişinin ilişkilerine yönelik bilgiler de verir. Bu çizgilerden aynı zamanda ayrılıklar ve sorunlar da okunabilir. Çizgilerin parmağa yakınlığı erken evlenmeye işaretken, çatallaşmalar krizlere ya da boşanmalara yorulur.

El falında evlilik çizgisi nerede bulunur?

El falında evlilik çizgisi zor görülür, kalp çizgisine yakındır. El falına bakan kişi, bu iki çizgiye birlikte bakarak yorum yapabilir. Avuç içinde değil de küçük parmağın kök hizasında, elin yan tarafında bulunur. Daha önce el falı çizgileri ne anlama geliyor kısaca açıklamıştık; şimdi de evlilik çizgilerinin nasıl yorumlandığına detaylıca bakalım.

El falında evlilik çizgileri ne anlama geliyor?

El Falinda Evlilik

Evlilik çizgisi ya da evlilik çizgilerinden biri, enine doğru küçük bir çizgiyle kesiliyorsa:

Bu, o kişinin çok ciddi aşk maceraları yaşayacağına işarettir. Muhtemel birden fazla kez aşık olacak bu kişi, evlendikten sonra başkasına aşık olabilir ve gönül ilişkileri devam edebilir. Yani biraz çapkındır diyebiliriz. Eğer çizgiler aşağıya doğru eğimli ise kişinin bir boşanma yaşayacağı anlamına gelir.

Kısa çizgilerin arasında bir uzun çizgi varsa:

Bu, o kişinin çok önemli bir macera yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Ancak hayatında unutulmaz olan bu ilişki mutlu sonla bitmeyecektir. Bu çizgi, yaşanan macera derin izler bırakacak olsa da kişinin başkasıyla evleneceği şeklinde yorumlanır. Bu maceranın kahramanı geçmişte kalan ve hep hatırlanan kişi olacaktır.

Çizgiler yukarıya doğru yöneliyorsa:

Bu durum, evlilik hayatının boşanmayla sonuçlanacağına veya bir süre ayrılıklarla devam edeceğine işarettir.

Palmistry, el fali

Çizgiler çiftse:

İki tane çizgi varsa, aile hayatı tartışmalarla geçecek demektir. Hatta bu kişinin evlenmek istediği kişinin ailesi, evliliğe karşı çıkabilir. Genellikle partnerin ailesinin sorunlu olacağı anlamına gelir.

Evlilik çizgisi Güneş tepesine uzanıyorsa:

Güneş tepesi, yüzük parmağının hizasındaki kabarıklıktır. Bazı kişilerde burası düzdür, bazı kişilerde ise hafif bir kabarıklık hâlindedir. Eğer evlilik çizgisi Güneş tepeciğine uzanıyorsa, evlilik hayatı o kişiye maddi açıdan bolluk getirecek demektir.

Evlilik çizgisi kalp çizgisi ile birleşiyorsa:

Bu çizgiler, söz konusu kişinin kendi ailesinin evlilik için sorun yaratabileceğine veya o evliliğe izin vermeme ihtimaline işaret eder.

Evlilik çizgisi ile kalp çizgisi birbirine uzanıyor ancak birleşmiyorsa:

O kişinin maddi sorunlar sebebiyle istediği gibi bir hayat yaşayamayacağına, kalabalık bir aileye kavuşamayacağına işarettir.

Size özel el falınızı öğrenmek, online tarot falı baktırmak ve günlük burç yorumları almak istemez misiniz? Kişisel astroloji uzmanı mobil uygulamamız Astral Coach ‘u,  IOS ve Android cihazlarınız için indirebilirsiniz.

Önerilen Yazılar