El fali

El Falında Hayat Çizgisi İle Yaşam Enerjinizi Öğrenin

El falı sayesinde karakteriniz hakkında farkında olmadığınız bilgilere ulaşırken, geleceğinize dair birtakım kehanetleri de öğrenebilirsiniz. Bunun için avuç içindeki çizgilerin doğru okunması gerekiyor. El falında hayat çizgisi ise en çok merak edilen çizgi.

El falında hayat çizgisi nerede bulunur?

Hayat çizgisi üç ana çizgiden biridir. Diğerleri akıl ve kalp çizgileridir. El falında hayat çizgisi işaret parmağının biraz aşağısından başlar ve bileğe doğru iner. Herkesin elinin içindeki çizgiler farklıdır. Bazı kişilerde hayat çizgisi baş parmağı çepeçevre sarıp bileğe ulaşır, bazı kişilerde ise daha kısadır.

Hayat çizgisi, uzunluğu, kısalığı veya derinliğine göre, el falına bakan kişi tarafından yorumlanır. Genellikle hayat çizgisinin hemen üstünde bulunan akıl çizgisi ile birlikte okunur.

Hayat çizgisi yaşam enerjiniz hakkında bilgiler verir

El falında hayat çizgisinin uzun olması, o kişinin uzun ömürlü olacağı anlamına gelmez. Bu yanlış bir algıdır. Aynı şekilde kısa hayat çizgisi de kimseyi korkutmasın. Hayat çizgisi aslında kişinin fiziksel canlılığını ve yaşam enerjisini gösterir.

El falinda hayat cizgisi

Hayat çizgisi yok ise:

Eğer avucunuzdaki diğer çizgiler açıkça gözüküyor fakat hayat çizgisi yok ise bu iyiye işaret değildir. Bu durum zayıf bir sağlığa ve kısa bir ömre işaret olabilir. Hayatınız boyunca çok sık hasta olabilirsiniz ya da kaza geçirme ihtimaliniz yüksektir.

Uzun, derin, renkli hayat çizgisi:

Uzun, derin ve pembe bir hayat çizgisi, hastalıklara karşı oldukça dayanıklı olduğunuz anlamına gelir. Buna karşılık kısa hayat çizgisi, hastalıklara karşı hassas olduğunuza işarettir.

Kalın ve net hayat çizgisi:

Kalın ve net bir hayat çizgisi sporda iyi olduğunuz anlamına gelirken fiziksel olarak dayanıklı ve güçlü olduğunuzu da gösterir.

Baş parmağı çevreleyen hayat çizgisi:

Baş parmağın etrafını yarım daire şeklinde çevreleyen bir hayat çizgisi, canlı ve enerji dolu biri olduğunuz anlamına gelir. Buna karşılık çizgi parmağa yakın ve sıkışık bir haldeyse enerjisi sınırlı ve kolay yorulan birisiniz demektir.

İki tane hayat çizgisi:

Nadiren görülen bir durumdur. Eğer hayat çizginize paralel uzanan ikinci bir çizgi daha varsa, bu çok güçlü bir canlılığa sahip olduğunuz anlamına gelir. Özellikle hastalıklara karşı aşırı dirençli olursunuz. Hastalıklardan sonra da kendinizi toparlama hızınız üst düzeydedir.

EL FALI ÇİZGİLERİ NE ANLAMA GELİYOR?

Önerilen Yazılar