Money line

El Falında Para Çizgisi Var Mı?

Para konusunda şanslı olup olmadığınızı el falına bakarak öğrenebilir misiniz dersiniz? El falı, çocuk sayısından aşk hayatınıza, sağlıktan yaratıcılığınıza kadar pek çok merak edilen konu hakkında bilgi veriyor. Yeterince para kazanıp kazanamayacağınızı ve zengin bir yaşam sürüp süremeyeceğinizi de öğrenmek için el falından faydalanabilirsiniz. İşte iyi bir servete sahip olup olamayacağınızı öğrenmek için takip etmeniz gereken çizgiler.

Para konusunda ne kadar şanslısınız?

El falında çeşitli para çizgileri vardır. Bunlar, küçük parmak ile yüzük parmağının altında bulunan dikey çizgilerdir. Şimdi o çizgileri nasıl yorumlayacağınızı açıklayalım.

Eğer çizgiler net bir şekilde gözüküyorsa, derin ve düz ise; yatırım konularında akıllı olduğunuz anlamına gelir. Gelecekte bir servete sahip olmanız çok zor olmasa gerek. Ayrıca size yardımcı olabilecek birtakım güçlü kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Money line

Yüzük parmağınız ile küçük parmağınız arasında yer alan güneş çizgisi açıkça belirgin ve düz ise; hem şöhret hem de zenginlik konusunda şanslı olduğunuz anlamına gelir.

Eğer çizgiler dalgalı ise; maalesef para konusunda pek de şanslı olmadığınız anlamına gelir. İş hayatı ve kariyer dünyasında sıkıntılı zamanlar yaşayabileceğinize işaret eder. Büyük bir servete ulaşmak istiyorsanız, bu yönde kendinizi geliştirmeniz gerekir. Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi artırmaya yönelik çalışmalar yapmalısınız.

Money line

Eğer çizgiler aralıklı ise; kötü talihli bir servet yolu anlamına gelir. Kariyer ve iş dünyasında pek çok zorlukla karşılaşacağınıza işarettir. Ayrıca eğer asabi ve sabırsız bir karakteriniz varsa, para kazanma yeteneğine sahip değilsiniz demektir.

Para ve zenginlik göstergesi olan diğer çizgiler

Bazı kişilerde yukarıdaki çizgiler hiç bulunmayabilir. Parasal durumla ilgili olarak sadece bu çizgilere bakmak yeterli değildir. Elin içindeki diğer çizgiler de parasal durumunuz hakkında bilgi verebilir.

Güneş çizgisi

Hemen hemen yüzük parmağı ile serçe parmağın arasına denk gelen güneş çizgisi, kişinin popülaritesini, itibarını ve başarısını gösterir. Güzel, belirgin bir güneş çizgisine sahipseniz, başarılı olmak sizin için kolaydır. Bu çizgiden küçük parmağa uzanan diğer bir çizgi, başkalarından yardım alma konusunda şanslı olduğunuzu gösterir. Ayrıca ticari zekanızın gelişmiş olduğuna işarettir. Büyük bir servete sahip olabilirsiniz.

Para cizgisi

Eğer para çizgisi ile güneş çizgisi birbirine bağlıysa, beklenmedik bir servet sizi bulabilir demektir. İtibar sahibi olabilir, zengin bir yaşam sürebilirsiniz. Hatta yarı zamanlı bir işte çalışsanız bile, çok para kazanmak sizin için kolaydır.

Eğer elinizdeki para çizgisini, güneş çizgisini veya her ikisini de kısa çizgiler yatay olarak kesiyorsa; bu şöhretinizi etkileyecek ya da zenginliğinizi çalacak olan kişilere karşı dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir.

M çizgisi

Çin el falına göre hayat çizgisi, baş çizgisi, kalp çizgisi ve kariyer çizgisi avcun içinde bir M harfi oluşturuyorsa, 40 yaşından önce bir servete ulaşabilirsiniz. Eğer bu yaşa kadar hâlâ bir zenginliğe kavuşamadıysanız, yeterince çalışmamışsınız demektir ya da çabalarınız yanlış yöndedir.

Evlilik çizgisi

Eğer elinizdeki evlilik çizgisi aynı zamanda yüzük parmağına doğru uzanıyor ve sonunda bir yıldız işareti yer alıyorsa; zengin biriyle evleneceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, para konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak demektir.

Baş parmağın sonundaki çizgiler

Baş parmağın ucunda, avcun içine doğru belirgin çizgiler varsa çalışarak bir servet sahibi olabilirsiniz demektir. Ayrıca, para tasarrufu konusunda da iyisinizdir.

Baş çizgisi

Eğer baş çizginizde, küçük parmağınıza doğru uzanan bir dal varsa, bu para kazanmak konusunda becerikli olduğunuz anlamına gelir. Parayı seversiniz, onun üzerine düşünürsünüz ve onu nasıl yararlı bir şekilde kullanacağınızı bilirsiniz. Ayrıca kumar gibi oyunlarda güçlü bir yeteneğiniz olabilir demektir.

Önerilen Yazılar