Stres

El Falındaki Stres Çizgisi Size Işık Tutuyor

Stres, insanlarda birtakım sorunların yol açtığı coşkusal ruhsal gerilim olarak tanımlanır. Ayrıca ameliyat şoku, travma, soğuk, heyecan gibi etkenlerin organizmada, iç organlarda ve metabolizmada oluşturduğu bozuklukların tümü de stres kaynağı olarak kabul edilir. Peki el falında stres ile ilgili göstergelerin olduğu hiç aklınıza gelir miydi?

Düşünsenize, hayatınızda büyük bir yer edinen stres kaynağını biliyor olursanız, onu yönetmeniz de mümkün olabilir. Uzmanların söylediğine göre bir miktar stres, başarının ve hayatta kalmanın anahtarlarından biri. Ancak ileri boyutlara çıktığında kişiye zarar veren, yorucu bir sorun. Burada devreye sizin onu nasıl yönettiğiniz giriyor. Stresi nasıl yönetiyorsunuz ve onu faydalı hale getirebiliyor musunuz? İşte bu çok önemli.

Stres

El falında stres / saldırı çizgileri nerededir?

Yaşam çizgisinin başlangıcından, bir ya da birkaç çizgi avuç boyunca ve baş parmağı çevreleyecek şekilde bileğe doğru uzanıyorsa, stres çizginiz var demektir. Stres seviyesinin ciddiyeti ise bu çizginin diğer özellikleri ile belirlenir.

Yaşam alanındaki dengesizlikleri bu çizgilerde görmek mümkündür. Aslında genel olarak herkesin avuç içinde pek çok çizgi bulunur. Bu çizgileri çocuklarda bile görebilirsiniz. Stresli durumların ve engellerin üstesinden gelmek için uygulanması gereken etkin yollar, çizginin uzunluğunu ve derinliğini belirledikten sonra ele alınır. Çizginin bittiği yere bakarak, stresin derecesi yorumlanabilir.

Mars tepeciğinden uzanan çizgiler kişinin saldırganlığını ifade eder. Çünkü Mars, Roma mitolojisine göre savaş tanrısıdır. Savaşmak için vardır, agresiftir ve öfkelidir.

El fali

Stres çizgisi yüzük parmağının altında bitiyorsa

Çizgi, yüzük parmağının altında bitiyorsa bu yarattığınız herhangi bir şeyi başkalarının beğenmemesinden çekindiğiniz; reddedilme korkusuna sahip olduğunuz anlamına gelir. Sanki hep eleştirileceğinizi düşünüyorsunuz demektir. En kötü senaryoyu kafanızda kurmaktan vazgeçmeniz gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Biraz cesaret!

Bu avuç içi çizgileri, aslında cesaret çizgileri olarak da adlandırılabilir. Çünkü denge kurmak için ihtiyacınız olan şey biraz cesarettir. Ve bu çizgilerde bir değişim çağrısı vardır. Cesaret çizgileri, çatışmanın kaynağını keşfetmek ve anlamak için bir fırsat sunar, böylece daha iyi bir yaşam inşa etmek için kullanılabilir.

Stres

Saldırı çizgilerinin anahtar kelimeleri: Çatışma, mücadele, saldırganlık, fırsat, cesaret ve kararlılık.

Saldırı çizgilerinin pozitif mesajı: Hayatımda bu alanda büyümek için cesaretimi geliştirmeye çalışmalıyım. (Konu hattın bittiği yere göre belirlenir.)

Saldırı çizgilerinin negatif mesajı: Kendime ve başkalarına karşı bu konuda agresif ya da pasif agresif olmalıyım. (Konu hattın bittiği yere göre belirlenir.)

Mantra: Stres ve çatışma yaratan konuları gözlemliyorum. Ve benim için önemli olan şey için tüm cesaretimle ayakta duruyorum.

Değiştirmeniz gereken konuyu bulmanız için el falınıza bakarken kullanmanız gereken anahtar kelimeler:

Orta parmak / Satürn: Güvenlik

Yüzük parmağı / Apollo: Reddetme

Küçük parmak / Mercury: Güven sorunları

Plüton: Öfke

Ay: Soyutlanma

Cebinizdeki astrolog: Astral Coach

Astroloji, tarot falı, el falı ve göz falı bu uygulamada buluştu. Günlük burç yorumlarınızın yanı sıra tarot falı, el falı ve göz falı sonuçlarınızı da alabileceğiniz Astral Coach, dünyanın dört bir yanında kullanılıyor.

Günlük burç yorumlarınız ile el falı, tarot ve göz falı baktırabileceğiniz bu harika uygulamaya Google Play ve AppStore üzerinden erişebilirsiniz.

Önerilen Yazılar