Muzik

Sanatçı Ruhunuzu El Falı ile Öğrenin

Sanatçı ruhlu olup olmadığınızı merak ediyor musunuz? Ellerinize bakarak bunu öğrenebilirsiniz. Bazı insanlar, hiçbir zaman yeteneklerinin farkına varamazlar. Belki de müzik, resim ya da edebiyat alanında çok başarılı üretimler yapabilirsiniz. İşte el falı, adeta bir sanatçı olarak doğup doğmadığınızı söylüyor.

Sanatçı ruhlu olmak neden önemli?

Sanatçı ruhlu olmak, mutlaka ortaya edebi bir eser çıkarmak, ünlü bir heykel yapmak için gerekli değildir. Yaratıcılık yönünüzü, sahip olduğunuz becerileri evde ya da iş yerinizde kullanabilirsiniz. Yaptığınız şey ne olursa olsun; planlarınızın, projelerinizin ve tüm uğraşlarınızın sanatsal olarak da güzel sonuçlanması, sizi mutlu etmez mi?

En büyük başarı, gurur duyduğunuz şeyleri yaptığınız zaman gelen başarıdır. Diğer yandan, sadece para ve ün kazanmak için yapılan işler, başarısızlıkla sonuçlanabilir.

Aşağıda, yüksek yaratıcılık yeteneğinizin veya doğal sanatsal becerilerinizin olup olmadığını öğrenmeniz için bir rehber bulunuyor.

Yaratıcılık için el falı

El fali

A Alanı: Yaratıcılık

Yüzük parmağınız, işaret parmağınızdan daha uzunsa… Bu, çok yaratıcı olduğunuz anlamına gelir. Başkaları tarafından görülür ve takdir edilirsiniz ancak alışılmadık şekilde kendinizi ifade edersiniz. Benzersiz bir kişiliğe sahipsiniz demektir. İlgilendiğiniz her konuya ya da işe farklı, kişisel bir dokunuş eklersiniz.

B Alanı: Hassasiyet

Birkaç parmağınızın ya da tüm parmaklarınızın altında ince, yatay çizgiler varsa… Çevrenizde olan bitene karşı çok duyarlısınız demektir. Yakınlarınızda olan her şeyle çok ilgileniyorsunuz. Anlayışlı ve hassas bir karaktere sahipsiniz. Yaratıcı fikirlerinizi geliştirmek için sakin, sessiz ve güvenli bir yere ihtiyaç duyarsınız.

Resim, sanatci

C Alanı: Sanatta şöhret ve para

Yüzük parmağınızın altında yıldız gibi bir şekil; ortak bir noktadan geçen üç çizgi varsa… Bu bir vahiy ya da kehanet değildir. Sanatta ün ve servete kavuşma ihtimaline dair üç enerjinin bulunduğuna işarettir.

Bunlar: 1- Derinlerden gelen doğal ve güçlü bir yaratıcılık enerjisi 2- Mükemmel bir duyarlılık 3- Eleştirilme korkusudur.

D Alanı: Kişisellik:

El tabanından yüzük parmağına doğru uzanan çizgi ya da çizgilerdir… Çizgi ne kadar güçlü yani kalın, derin ya da belirginse, o derece yaratıcısınız demektir. Gerçekten belirgin ve uzun bir çizgiye sahip olan kişiler, derin bir yaratıcılık için olağanüstü güçlere sahip olabilirler. Özellikle yazı ve konuşma işlerinde fark yaratırlar.

El falında karakteriniz ve geleceğiniz hakkında ipuçları alırken, sanatçı özellikleri taşıyıp taşımadığınıza bakmadan geçmeyin.

Önerilen Yazılar