Tilsim asi

Tarot Falında Tılsım Ası Ne Anlama Gelir?

Tılsım ası kartı, tarot falında küçük arkana serisinin bir kartıdır ve toprak grubuna aittir. Şans habercisi olan bu karta “Para birlisi” de denir. Diğer adları ise “tılsımlar ası” ve ” tılsımların ası “dır. Toprak elementinin etkisiyle, ele geçen şansın iyi ve somut olacağını haber verir.

Tılsım ası kartında, diğer as kartlarında olduğu gibi bir el bulunur. Bulutların arasından çıkan bu elin içinde beş köşeli bir yıldız vardır ve bu yıldız genellikle bir dairenin içindedir. Bu bir cennet olarak tasvir edilir. Cennetin altındaki çiçekler, çalılar, akan bir dere ve dağların bulunduğu manzara ise refahı, zenginliği ve bolluğu tasvir eden bir bahçedir.

Tilsim asi

Tılsım ası kartı neyi simgeler?

Diğer aslar gibi bu kart da yeni bir başlangıcı, ilişkileri temsil eder ve güneşin yüksek enerjisi bu kartta bulunur.

Tılsım ası kartı düz çıktıysa; Çekicilik, yeni finansal durumlar, fırsatlar, zenginlik ve başarı anlamına gelir.

Tılsım ası kartı ters çıktıysa; Kaybedilen fırsatlar, planlarda aksaklık, tedbirsizlik ve öngörü eksikliği anlamına gelir.

Money line

Tılsım ası kartı düz açılırsa

Zenginliğin, bolluğun simgesi olan bu kart düz çıktığında, maddi bir kazanca kavuşacağınız, refaha ereceğiniz anlamına gelir. Yeni bir rahatlama dönemi başlayabilir ya da konfor alanınız artabilir. Yaşam standardınızda artış olabilir. Beklenmedik bir yerden gelen para ile kaliteli bir hayat yaşamaya başlayabilirsiniz. Miras kalabilir size, bir başkasının maddi gücünü kullanabilmeniz için yeni bir kapı açılabilir. Para anlamında şanslı bir döneme gireceksiniz demektir.

Bu kart ayrıca güzellik anlamına da gelir. Çekici bir görünüşe kavuşabilirsiniz, cazibeniz artabilir. Çevrenizde daha çok beğenilen ve popüler bir kişi olabilirsiniz. İlişkileriniz daha sağlam temellere dayanır. İnanç ve güven duyguları ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Taze bir enerji, güçlü bir ilham, yaratıcılık, işlerde büyüme anlamına da gelen bu kart, kariyer anlamında da yeni bir başlangıç olarak yorumlanabilir.

Tilsim asi

Tılsım ası kartı ters açılırsa

Bu kartın ters bir şekilde açılması ise para ile ilgili konularda bir değişiklik olmayacağına işarettir. Finansal açıdan bir sıkıntı yaşamanız mümkündür. Çevrenizdeki insanların ya da sizin kıskanç veya açgözlü hisleriniz, sağlığınızı negatif açıdan etkileyebilir. Bu duygulardan sıyrılmanız gerektiğinin mesajını verir.

Maddi anlamda sıkıntılardan kurtulmanız için bütçenizle ilgili doğru bir plan yapmanız gerektiğini vurgular bu kart. Kimseden borç almamanız, kredi çekmemeniz gerektiğini ve var olan kaynaklarınızı korumanız gerektiğini hatırlatır.

Yanlış bir işe başlamak üzere olduğunuz hakkında sizi uyarır. Güç ve statü merakınızdan dolayı olumsuz olaylar yaşamak üzere olduğunuzu söyler.


Tarot ile ilgili her şey Astral Coach uygulamasında

Gittiğiniz her yerde yararlanabileceğiniz, her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir kişisel astroloğunuz olsa, güzel olmaz mıydı? Astrol Coach ayrıca, sizin için tarot falı, el falı ve göz falı bakar ve doğum haritanızı çıkarır. Hayatınızın her alanında size rehberlik eden bu mobil uygulamayı, AppStore ve Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Önerilen Yazılar