Unlu ciftlerin burclari ve ask sirlari

Ünlü Çiftlerin Burçları ve Aşk Sırları

22/10/2018, Öznur Arslan

Ünlü çiftlerin burçları aşk hayatıyla ilgili ne diyor? Bu konuya açıklık getirmek için dünyanın en çok konuştuğu isimlerin burcunu ve sevgilileriyle olan astrolojik uyumunu sizler için irdeledik. İşte ünlü çiftlerin burçları ve ilişki analizleri!

Ünlü çiftlerin burçları ve uyumları

Dünyaca ünlü çiftlerin burç uyumlarını sizi şaşırtacak!

Chiara Ferragni – Fedez

Chiara Feraggni Fedez burclari

Parmakla gösterilen çift, astrolojik açıdan bu uyumu destekliyor. 7 Mayıs 1987 doğumlu bir Boğa olan ünlü Blooger Ferragni’nin eşiyle uyumu bir harika! Tüm dünyanın tanıdığı fenomenin eşi rap sanatçısı Fedez, 15 Ekim 1989 doğumlu bir Terazi. Her ikisinin de burcuna baktığımızda zarafetin sembolü Venüs tarafından yönetildiklerini görüyoruz. Bu da ilişkinin huzurlu bir şekilde devam etmesini kolaylaştıracaktır.

 

Prens Harry – Meghan Markle

Prens Harry Meghan Markle Burclari

Bu çiftin ismini gördüğünüzde “Dünyanın en uyumlu çifti” dediğinizi duyar gibi olduk. Peki, yanıldığınızı söylesek… 15 Eylül 1984 doğumlu bir Başak burcu olan Prens Harry’nin, 4 Ağustos 1981 doğumlu bir Aslan olan Meghan Markle ile uyumu çok da olumlu değil. Uzun vadede bu ikilinin sorun yaşama ihtimali yüksek. Tabii ki bu birbirlerine aşık olmadıkları anlamına gelmiyor. Unutmayın, zıt kutuplar her zaman birbirini çeker.

 

Irina Shayk – Bradley Cooper

Unlu ciftlerin burclari ve ask sirlari

Ünlü çiftlerin burçları denilince bu muhteşem ikiliye göz atmamak olmaz. 6 Ocak 1986 doğumlu olan ünlü top model Irina Shayk ve Hollywood’un yakışıklı aktörlerinden Bradley Cooper’ın (5 Ocak 1975) burcu aynı. Her ikisinin de Oğlak olması aralarındaki tutkuyu arttırırken, iletişim konusunda sıkıntılara neden olabilir. Yaşadıkları en ufak sorunu bile büyütmeye meyilli olan bu çiftin uzun vadede mutluluğu yakalaması için birbirlerine karşı daha esnek olması gerekiyor.

 

Önerilen Yazılar