Ünlülerin Burçları Başarısını Etkiliyor mu?

06/10/2018, Öznur Arslan

Ünlülerin burçları başarısını etkiliyor mu? Buna hiç tereddüt etmeden “Evet” diyebiliriz. Kimi bir Koç’un cesaretinden kimiyse bir Balık’ın yaratıcılığından yola çıkıp kitleleri peşinden sürükledi. Peki, milyonları kendine hayran bırakan ünlülerin burçları nedir?

 

Cesur bir Koç yıldızı: Lady Gaga

Ünlü olmadan önce bir restoranda garsonluk yapan Lady Gaga hırslı bir Koç burcunun en iyi örneklerinden biri. Striptizcilikten oyunculuğa kadar pek çok mesleği deneyen ünlü şarkıcı, her şeye rağmen pes etmedi ve bugünlere geldi.

Azimli bir Boğa burcu: David Beckham

David Beckham burcu

Yıldız futbolcu David Beckham 2 Mayıs 1975 doğumlu bir Boğa burcu.

Mutfak tesisatçısı bir babanın ve kuaför bir annenin çocuğu olan David Beckham bugünkü kariyerini kesinlikle hak ediyor! Tipik bir Boğa gibi azimli davranan ünlü sporcu, çocukluğunda başladığı futbolla kariyerini şekillendirdi. Daha sonra Victoria Beckham ile evlenen ve dört çocuğu olan futbolcunun seçimleri, burcunun insanı olduğunu fazlasıyla kanıtlıyor.

İkizler’in parlayan yıldızı: Adriana Lima

Dünyanın en ünlü modellerinden biri olan Adriana Lima’nın tipik bir İkizler burcu olduğunu biliyor muydunuz? Başarılı yıldız enerjisiyle ve güzelliğiyle daha 13 yaşındayken mağazada dikkatleri üzerine çekiyor, medya dünyasına ilk adımı atıyor. O günden beri yıldızı sönmeyen Lima’nın bu başarısı İkizler’in medyatik bir burç olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

 

Tipik bir Yengeç: Selena Gomez

Çocuk yaşlarda ünlü olan Selena Gomez, bir Yengeç burcunun ailesine ne kadar düşkün olabileceğinin en iyi örneği. Ufakken yerel tiyatroda oynayan annesini izlemeye giden başarılı yıldız, aile geleneğini sürdürmeye karar veriyor. Gomez şimdilerde hem başarılı bir oyuncu hem de şarkıcı olarak tanınıyor.

Asil bir Aslan: Meghan Markle

Yaşadığı aşkla masalların gerçek olabileceğine inandıran Prenses Meghan, tam bir Aslan kadını! Cazibesiyle, pozitif enerjisiyle ve oyunculuk yeteneğiyle etrafındaki herkesi etkileme potansiyeline sahip olan Markle, bu gücünü Prens Henry’nin üzerinde kullanmışa benziyor. Ne de olsa prenses olmak herkesin harcı değil, öyle değil mi?

 

Çekici bir Başak: Prens Henry

 

Bir dönem yarattığı skandallarla adından söz ettiren Prens Henry, yaşam tarzıyla ve mutlu bir evlilikle dikkatleri üzerine çekiyor. Sussex Dükü saf aşkı, çekingenliği ve yardımseverliğiyle bir Başak olduğunu kanıtlıyor ve bu özellikleriyle gündemdeki yerini koruyor.

Terazi’nin zarafeti: Kim Kardashian

Ünlülerin burçları neler diye baktığımızda pek çok kişinin Terazi burcundan olduğunu görüyoruz. Sizce bu bir tesadüf mü? Tabii ki değil. Estetik algısı, uyumlu yapısı, modaya olan tutkusu ve zarafetiyle öne çıkan bu burcun insanları ünlü olmaya adaydır. İşte onlardan biri de güzelliğiyle, duruşuyla ve burcuna göre giyim tarzıyla her zaman ilgi odağı olmayı başaran şov yıldızı Kim Kardashian.

Hırslı bir Akrep: Leonardo DiCaprio

Henüz 1 yaşında annesi ve babası ayrılan, düşük gelirli bir ailenin çocuğu olan ünlü aktörün başarı sırrı Akrep burcunun hırslı yapısından geliyor. Yaşadığı zor şartlardan cesaret alan ve hayallerinin peşinden giden Leonardo Di Caprio milyonları kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Özgür bir Yay kızı: Nicki Minaj

New York Moda Haftası etkinliğinde Cardi B ile kavga ederek gündeme yerleşen Nicki Minaj ise Yay burcundan. Ünlü rap şarkıcısının hayatına baktığımızda, burcunun etkilerini taşıdığını görüyoruz. Minaj, ünlü olana kadar girdiği tüm işlerden haksızlığa dayanamadığı ve bunları sorun yaptığı için çıkarıldı. Bu zor günler, onun yıllar sonra özgürlük, eşitlik gibi konuları işleyen bir müzik türüyle ilgilenmesini sağladı. Onun milyonları etkilemesi bir Yay’ın başarı öyküsü gibi duruyor.

 

Mücadeleci bir Oğlak: Irina Shayk

Güzelliğiyle tüm dünyayı kendine hayran bırakan ünlü model Irina Shayk, burcunun en büyük özelliği olan mücadele ruhunu hiç kaybetmemişe benziyor. Babasını küçük yaşta kaybeden ve para kazanmak için annesine yardım eden manken, o zamanlar topuklu ayakkabı giymenin ve Amerika’ya gitmenin hayalini kuruyordu. Yıllar sonra ise tıpkı bir Oğlak gibi çabalayıp bu hayalini gerçekleştirdi.

Farklı bir Kova: Justin Timberlake

Gerek şarkıcılığıyla gerekse oyunculuğuyla hep farklı işlere imza atan Justin Timberlake, tam bir Kova burcu. Özgün işleriyle milyonların kalbinde taht kurabilmesini belki de buna borçlu.

 

Duygusal bir Balık: Justin Bieber

Popun yaramaz çocuğu olarak tanınan Justin Bieber, duygusal tavırları ve sanata olan ilgisiyle Balık burcu olduğunu gösteriyor. Hayatı boyunca içinden geldiği gibi hareket eden ünlü şarkıcı, birçok kişi tarafından eleştirilse de milyonların sevgisini kazanmayı başarıyor.

Astral Coach ile astrolojiyi rehber edinin

Hayatınızla ilgili kafanızda yüzlerce soru işaretine yıldızları dinleyerek cevap bulabilirsiniz. Çünkü mobil uygulamamız Astral Coach sayesinde, astroloji sizin için iyi bir yaşam koçu olabilir.

Bu uygulamayla günlük burç yorumları, el falı, göz falı ve tarot yorumlarını alabilir, doğum haritanızı öğrenebilirsiniz. Uzman astrologlarımızdan geleceğe dair öneriler almak için Astral Coach’u AppStore ve Google Play‘den şimdi indirin.

Önerilen Yazılar